close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

   

 • INFORMACJE DLA PODRÓŻUJĄCYCH

 •  

  Informacje dla obywateli polskich podróżujących do Finlandii dostępne są na stronie internetowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych w serwisie Polak za granicą. Z serwisu dowiedzą się Państwo m.in. jakie dokumenty potrzebne są do podróży do Finlandii, na jakie przepisy prawa trzeba zwrócić szczególną uwagę lub jakie ograniczenia obowiązują kierowców. „Polak za granicą” zawiera również listę porad dla podróżujących oraz ostrzeżenia.

   

  Korzystają Państwo ze smartfonu lub tabletu? Proszę pobrać przed podróżą bezpłatną aplikację MSZ iPolak, by czuć się bezpieczniej za granicą. Aplikacja iPolak to źródło najważniejszych informacji potrzebnych przy każdej wyprawie za granicę.

   

   

  Zachęcamy do korzystania z serwisu Odyseusz wszystkich, którzy przebywają lub planują pobyt poza granicami Polski. W przypadku wystąpienia sytuacji nadzwyczajnych za granicą, Ministerstwo Spraw Zagranicznych będzie mogło nawiązać z Państwem kontakt, a także udzielić niezbędnych informacji oraz pomocy za pośrednictwem Ambasady RP w Helsinkach.

   

  Polecane strony:

   

   

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: